Michał Milowicz

7,7
19 126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Milowicz

ale Bolca zagrał wyśmienicie, taki fajtłapowaty początkujący gangster :D po prostu świetna rola,

Vampire19

to prawda w filmie chłopaki nie płaczą dobrze zagrał swoją rolę

hemp_gru13

my sie bardziej podobał jako brylant,ale bolec też wymiatał ;)

Vampire19

bolec to jego życiowa rola

eadamiec1

Zgodzę się z przedmówcami, to rola, którą zagrał idealnie. Hmm w sumie to wszyscy w filmie Chłopaki Nie Płaczą zagrali świetnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Vampire19

jako Bolec był świetny i ten niezapomniany tekst o ostatniej niedzieli fogga, chyba mój ulubiony fragment z jego udziałem ;)

Vampire19

Moje hasło to:"Coco-jambo, i do przodu". Niezłe, nie?

photograph1

Podejrzewam że dlatego wyszła mu ta rola tak dobrze bo wcale nie grał tylko był sobą ;)

Vampire19

Trochę sztywny ale w sumie to niezły aktor. Przynajmniej nie kreuje się na wielką gwiazdę tylko jest sobą.

elninka

No właśnie: jest sobą, czyli nie gra żadnej roli. Więc nie wiem, jak można nazwać go w ogóle aktorem :P

Dassanar

Nie wyrywaj słów z kontekstu.

elninka

To akurat było półżartem, więc wyluzuj. Co i tak nie zmienia faktu, że nie rozumiem, jak można go nazywać pełnoprawnym aktorem ;)

Dassanar

Są gorsi.
Wyobrażasz sobie kogoś innego w roli Bolca? Ja nie.

elninka

A że są gorsi, to ja się zgadzam, tylko nie jest to moim zdaniem jakieś wielkie dla niego pocieszenie :P
A rola Bolca? Ok, była spoko, ale raczej dlatego, że on bardziej grał siebie. I uważam, że zamiast niego wiele osób mogłoby go spokojnie zagrać, tylko teraz tak się wydaje, że nie.

Dassanar

z kąd wiesz że grał siebie ,a nie był to jego warsztat? znasz go z pudelka ? czy może porównywałeś ten film do Serpico ? czołg do kaktusa też porównujesz ? taka zabawa w gimbazie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones