Maciej NowakI

6,4
176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Nowak

jakoś utalentowany nie jest, ale wszędzie go widać. I jeszcze te parady, coś okropnego.

Andrzejcoolziomek

Żeby nie było nic do niego nie mam.

Andrzejcoolziomek

*znaczy nie życzę mu źle, ale wkurza mnie straszne tym co powyżej wymieniłem.

Andrzejcoolziomek

Czyli czym?

skalp_el

Afiszowaniem się z homoseksualizmem.

Andrzejcoolziomek

A co w tym złego? Skoro ludzie afiszują się z heteroseksualizmem, to dlaczego nie z homoseksualizmem?

skalp_el

Ponieważ heteroseksualizm to nie dewiacja.

Andrzejcoolziomek

Podobnie jak homoseksualizm. To orientacje seksualne. XXI wiek, a Ty nie wiesz takich rzeczy? :D

skalp_el

Filie z tego wynika również są orientacjami.

Andrzejcoolziomek

Jakie filie?

skalp_el

Np. pedofilia.

Andrzejcoolziomek

No nie, bo pedofilia to poważne zaburzenie, a heteroseksualizm i homoseksualizm to orientacje seksualne. Nie wiem skąd takie porównanie, brak wyedukowania na poziomie podstawowym?

skalp_el

A od kiedy to homoseksualizm nie jest zaburzeniem?

Andrzejcoolziomek

Od zawsze, bo nigdy zaburzeniem nie było, podobnie jak heteroseksualizm.

skalp_el

Udowodnij.

Andrzejcoolziomek

Naprawdę tak trudno jest spojrzeć na listę chorób i zaburzeń i zobaczyć, że nie ma tam orientacji seksualnych, czyli również homoseksualizmu?
Homoseksualizm nie jest zaburzeniem z bardzo prostej przyczyny – nie powoduje psychopatologii, czyli zaburzeń psychicznych. Kiedy homoseksualizm uznano w XX wieku za chorobę, badania na ten temat były przeprowadzane wyłącznie na więźniach, którzy wykazywali tzw. homoseksualizm zastępczy. Stąd na długie lata zapanował błędny wniosek, że homoseksualizm to choroba. Dopiero gdy wykonano badania, w których porównywano zdrowych homoseksualistów z środowiska poza więziennego do zdrowych heteroseksualistów funkcjonujących normalnie w społeczeństwie zauważono, że nie ma między nimi istotnych różnic i że psychopatologii homoseksualizmowi przypisywać nie wolno.

skalp_el

Nie ma go na liście chorób, ponieważ lewactwo sobie to wywalczyło (i podobno w sposób nie za moralny).

Andrzejcoolziomek

Co za głupoty. Homoseksualizm nie jest żadnym zaburzeniem i patologią, bo ludzie tej samej płci którzy się kochają i czują do siebie pożądanie, nie robią sobie na wzajem, ani środowisku w którym żyją żadnej krzywdy. W odróżnieniu od pedofili, zoofili, nekrofili itp.itd. o których pisałeś. Ci robią swoje bez względu na "drugą stronę" i otoczenie. Zwyczajnie krzywdzą, molestują, profanują... Nie mogą się powstrzymać. No chyba że palą Cię oczy i zbiera na wymioty kiedy widzisz dwoje mężczyzn, czy dwie kobiety które prztulą się, trzymają się za ręce lub pocałują się na ulicy. Nie mam tu na myśli jakiegoś hardcore'u na ulicy. Takie zachowania nie są przyzwoite w odniesieniu do żadnej orientacji. No ale jeśli mdli Cię i zbiera na pawia, to już raczej problem tkwi w Tobie.

brudnybojek333

1. Ci ludzie robią sobie krzywdę sami nawzajem przy pomocy różnych praktyk.
https://www.pch24.pl/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow,12041,i.html

I w sumie to już pokazuje, iż homoseksualizm jest odchyleniem.
2. Ci ludzie (nawet nieświadomie) mogą zrobić krzywdę dzieciom, które się na nich patrzą. Widok całujących się dwóch osób tej samej płci może źle wpłynąć na psychikę nieletnich.
No chyba, że chodzi (np.) o pocałunki jedyne na tle koleżeńskim/przyjacielskim, a nie miłosno-namiętnym. To co innego.

Marcin2002_filmaniak

Sex odbytniczy, sex oralny i urynowy... Twój Bóg się z Ciebe śmieje. Ja odpisałem na temat o związkach między ludźmi tej samej płci. Związkach, nie stosunkach seksualnych. Po co o tym pisać. W ogóle to chyba nie ten portal i forum. Obiecałem sobie że nie będę wchodził w polemikę na żadne takie tematy, a na takich forach, nie tematycznych raczej to już w szczególności. Ale zapytam Ciebie (i już tu się nie udzielam). Czy pary, związki homoseksualne nie urawiaja seksu analnego, przepraszam- Odbytniczego? A jak tam u Was z seksem oralnym, albo lepiej urynalnym? Jak tam Panie Kłodo?

Marcin2002_filmaniak

Czy pary, związki heteroseksualne nie urawiaja seksu oralnego i analnego? Przepraszam- Odbytniczego.

brudnybojek333

Homoseksualizm prowadzi do wyginięcia bo potomstwa z tego nie będzie czyli jest odchyleniem, prościej się nie da.

Amstaff666

Zdolności prokreacyjne nie są wyznacznikiem tego co jest odchyleniem, a co nie jest. A ludzkość powinna już dawno wyginąć

Andrzejcoolziomek

Według kogo heteroseksualizm to nie dewiacja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones