PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31752}
5,0 1 004
oceny
5,0 10 1 1004
Segment '76
powrót do forum filmu Segment '76

obraz Polski tamtych czasów, mam 20lat i jestem z zupełnie innego świata takie są moje przemyślenia po tym filmie. To były zupełnie inne czasy można było poderwać dziewczynę na palenie papierosa xD i nikt teraz nie kontroluje tak granic ;] ktoś w moim wieku podobnie sądzi?

ocenił(a) film na 6
kamil2602fw

No ja również z "innego świata" jestem, nie mniej uważam, że tamte czasy wcale nie były takie wesołe jak w filmie to pokazano. Może i można poderwać dziewczynę na papirosa, ale proszę zauważyć że wtedy bardzo źle się działo, troche lepiej pokazuje to "motór" aczkolwiek ja osobiście polecam udać się do Babci i z nią porozmawiać. Zapewniam że opowie to z taką samą werwą jak nie jeden film, a na pewno lepiej to przedtsawi:)

ocenił(a) film na 4
gotkot

Akurat w latach 70 było zajebiście i nie było ani pustych półek ani takich kolejek. Mieszkanie za darmo od państwa, praca na tacy, tanie fajki i benzyna. Wtedy w latach 70 było lepiej niż jest dziś i spytać się o to można każdego kto wtedy żyl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones