PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31752}
5,0 1 005
ocen
5,0 10 1 1005
Segment '76
powrót do forum filmu Segment '76

Amatorski film

użytkownik usunięty

Film bardzo amotorski co czuje się w każdej sekundzie. Podejrzewam, że większość domorosłych kinomanów zrobiłaby film na podobnym poziomie. Jedyną ciekawą rzeczą w tym filmie jest wystąpienie w nim kilku aktorów znanych szerszej publiczności. Jednak role mieli mało ciekawe (Linda wypadł bardzo kiepsko), lepsze wrażenie zrobił na mnie Milowicz. Film kiepski, nie wart ani grosza na bilet kinowy.

użytkownik usunięty

Jeśli wystąpienie w filmie znanego aktora lub aktorki uważasz za miarę jego jakości to bardzo mi przykro. Segment'76 jest bardzo "życiowym" filmem - studia na polibudzie, dziewczyna, kumple, kombinacje jak zarobić kasę - samo życie:) Gdzieś mam superkomedie typu Kiler, chcę oglądać świeże filmy ambitnych polskich reżyserów, które może wydają się amatorskie ale przemawiają do mnie jak żadne inne. Dodatkowy plus to świetna muzyka wykorzystana w filmie. Polecam "myślącym inaczej".

ocenił(a) film na 10

Co wy piszecie że kiepski, nie każdy film musi być pianistą a ten toŚwietny film, generalnie to posiada on pewną specyfikę, jest bardzo lightowy robiony przez bardzo młodych ludzi, jest to film amatorsko wyglądający jednak zabieg ten został przeprowadzony celowo, przecież nie da się nie zauważyć podobieństwa filmu do np. amerykańskich seriali lat 70. Każdemu kto posiada zdrowy dystans do kina Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones