PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688251}
6,1 558
ocen
6,1 10 1 558
Prawdziwy miód
powrót do forum filmu Prawdziwy miód

Dzisiaj zagraniczne firmy osadzone w Polsce coraz więcej zatrudniają Ukrainki i Ukraińców. I nie tylko. W fabrykach część tych młodych ludzi szybko awansuje i wydaje polecenia długoletnim pracownikom. Polska być dobry kraj. A na prostytucję widocznie jest popyt. My Polacy mamy dość własnej złodziejskiej swołoczy wśród nas samych. Coś mi się wydaje że Pani sprzedająca miód pomoże raz jeszcze. Tak jak ja. Dobro uratuje świat.

ocenił(a) film na 6
Winnetou28

Ty robisz w jakiejś fabryce czy tylko takie bzdury usłyszałeś?

ocenił(a) film na 8
Picu

Widzę to wszystko w mojej montowni. Nie są to bzdury, o nie.

ocenił(a) film na 6
Winnetou28

U mnie nikt przy zdrowych zmysłach nie awansowałby Ukraińca, Ukraińcy to tylko siła (nie zawsze) robocza. Nigdy też o takim przypadku nie słyszałem.

ocenił(a) film na 8
Picu

A u mnie liderkami zostały dziewczyny które znały kilka słów po polsku. Mniejsza o znajomość maszyn. Jedną co prawda ostatnio zwolniono,bo krzyczała za bardzo, także na Polaków. Ale większych antagonizmów nie ma. A ostatnio pojawili się Gruzini i ...Nepalczycy.

ocenił(a) film na 6
Winnetou28

Co za miejsce. Może tam po prostu jeden Polak pracuje, są takie miejsca, gdzie się już nikomu nie chce robić, także u mnie. Ale jednak zwalniają ich, widzisz?

ocenił(a) film na 8
Picu

Tak jest. Jeżeli można płacić mniej nowym, to starych się zwalnia. Niezależnie od koloru skóry i narodowości. Choć przyznam że ogólnie trochę się poprawiło, także socjal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones